Jeżeli potrzebują usługi informatycznej w siedzibie Państwa firmy to dobrze trafiliście.

Oferuję Państwu następujące usługi.

Wdrożenia Active Directory, serwery plików i drukarek
Wdrożenie Active Directory niesie ze sobą wiele zalet w porównaniu do korzystania z grupy roboczej. Dzięki domenie AD, firma może dokładniej i bezpieczniej zarządzać posiadanym środowiskiem komputerowym, dostosować wymagania operacyjne przedsiębiorstwa do jego organizacyjnej struktury, planować i wprowadzać zmiany w dużo większym tempie.
Systemy monitorowania sieci Nagios Check_MK, Zabbix
Oferuję instalacje i wdrożenie aplikacji na serwerze w Państwa firmie monitorującej wszystkie urządzenia w sieci firmowej oraz wysyłającej alerty i powiadomienia o zaistniałych awariach.
Backup danych , odzyskiwanie utraconych plików
Konfiguruję aplikację (zewnętrzną lub windows server backup)  służącą do automatycznego backupu Państwa danych i przywracania ich w razie ich utraty.
Przegląd infrastruktury IT
Przegląd infrastruktury IT w firmie ma na celu diagnozę oraz określenie obszarów występowania zbędnych kosztów i problemów.

Może obejmować podstawowy zakres inwentaryzacji oraz opisu środowiska IT, przeanalizowanie kosztów informatycznych (naprawy, drukarki, materiały)

Po zakończeniu przeglądu zlecający otrzymuje ode mnie rekomendacje w jakich obszarach należy wprowadzić zmiany i jakie korzyści to przyniesie.

Pogotowie komputerowe – wizyty jednorazowe
Diagnoza, serwis, naprawa na miejscu u klienta. Rozwiązywanie problemów systemowych jak i sprzętowych, laptopy jak i komputery stacjonarne. Kraków i okolice
Serwisowanie sprzętu oraz oprogramowania
Każdy z nas dobrze wie jak ważne jest prawidłowe działanie sprzętu komputerowego i aplikacji zainstalowanych na nim.

Jeżeli masz problemy związane z działaniem sprzętu lub awaryjnością aplikacji to dobrze trafiłeś.

W ofercie mam kompleksowe usługi związane z naprawą sprzętu komputerowego oraz usuwaniem usterek w aplikacjach komputerowych.

Usuwanie usterek związanych z infrastrukturą IT
Świadczę szerokie usługi z zakresu serwisu urządzeń komputerowych, okablowania, sieci,drukarek,serwerów itp.- począwszy od diagnozy usterki poprzez naprawę, modernizację i rozbudowę.
Instalacja i konfiguracja drukarek, skanerów
Zajmuję się dostawą oraz konfiguracją urządzeń wielofunkcyjnych oraz samych drukarek lub skanerów podłączonych lokalnie lub przez sieć informatyczną. Skanowanie na serwer, do komputera bądź wysyłanie na email.
Konfigurację i instalację urządzeń sieciowych
Usługa ta skierowana jest do firm oraz instytucji poszukujących fachowego przygotowania urządzeń sieciowych do sprawnego i wydajnego działania bez zakłóceń. Gwarantuję szybkie przeprowadzenie całego procesu, którego końcowym efektem będzie optymalna praca sieci na potrzeby realizacji poszczególnych procesów biznesowych.
Instalację i konfigurację aplikacji i systemów
Instalacja systemów operacyjnych z rodziny windows, linux. Wgrywanie sterowników i aktualizacje systemów. Instalacja i konfiguracja wszelakich aplikacji klient-klient  klient-serwer.
Prace porządkowe związane z IT ( organizacja okablowania, porządkowanie szaf dystrybucyjnych)
Przeprowadzam prace porządkowe związane z infrastrukturą informatyczna. Porządkowanie serwerowni, szaf dystrybucyjnych, utylizacja sprzętu IT. Prace związane z organizacją okablowania oraz konserwacją urządzeń IT.
Naprawa i czyszczenie komputerów i laptopów
Konserwacja pc, czyli odkurzanie wnętrza, czyszczenie złączy stykowych kart PCI i AGP, pamięci, sprawdzenie chłodzenia procesora, chipa płyty, karty grafiki – wyczyszczenie radiatorów i wentylatorów oraz sprawdzenie zamocowania dysków i napędów,sprawdzenie taśm,kabli i zworek.
Działam na terenie Krakowa i okolic do 30 km.

Dojazd do klienta jest dodatkowo płatny.

Przykładowa stawka to około 50-100zł / h w zależności od czasu pracy i złożoności problemu.